Ulica Teodora Tekela-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Pri Kauflande na Družbe smerom na Lokomotívu sú na ihličnatých stromoch polámané konáre.

17. január 2020

Zuzana

Prosim aj o vyčistenie chodnika pod ihlicnanmi od napadaneho ihlicia. Ďakujem.
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania