Ulica Vladimíra Clementisa-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Viacero uhynutuch holubov na Družbe pri Kauflande pri stožiari s nápisom Kaufland, pri bilboardoch a na parkovacej ploche v okolí stožiara.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uhynuté holuby boli odstránené.
20. január 2020

Zuzana

Ešte jeden ostal pri bilboarde...
23. január 2020

Zuzana

Vyriešené.
29. január 2020

Zuzana

Ulica Vladimíra Clementisa-zviera-uhynuté

Dalsi uhynuty holub pod reklamnym putacom Kaufland na Druzbe.
28. február 2020

Zuzana

Zasielam urgenciu, ten posledny holub sa aj po mesiaci nadalej rozklada pod stoziarom Kaufland.
26. marec 2020

Zuzana

Holub odpratany, podnet vyrieseny, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania