Ulica Vajanského-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Radovan 19. januára 2020

Staré vianočné stromčeky nahádzané pri kontajnerovom stojisku č. C 02 blokujú z jednej strany prístup k stojisku a zároveň poškodzujú fasádu bytového domu.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
občania majú možnosť vyhodiť vianočný stromček do konca januára a v tieto dátumu sa budú stromčeky zbierať v nasledovných lokalitách:

28. 1.2020 Prednádražie, Hospodárska, A. Kubinu

29. 1. 2020 Družba, Vodáreň

30. 1. 2020 Linčianska, Hliny, Ľ. Podjavorinskej, ČZM, Centrum

Čo sa týka zberu komunálneho a separovaného odpadu ten je zabezpečený podľa harmonogramu zberovou spoločnosťou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania