Ulica Teodora Tekela-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Spravený chodník do jednej polky a na druhej stojí voda,nemôže sa spraviť do konca ?

23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na miestnom zisťovaní preveríme súčasný stav chodníka a navrhneme riešenie a rozsah opravy.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania