Na hlinách-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
trnafcan 20. januára 2020

Dobry den, Na hlinach pri ihrisku je/su plne kose a ludia tam odpadky hadzu uz aj okolo kosa. Mozete pls na to upozornit firmu odvazajucu odpad? dik

22. január 2020

jozef

Uradnici nereaguju predsa boli vianoce a potom......asi spali ine vysvetlenie aj takto to vysvetlila p
Majtanova no a primator zabudol ako na taketo vysvetlenia reagoval pred prvym zvolenim no comment
23. január 2020

trnafcan

ano cital som podobne info niekde na soc. sietach. bohuzial z dobre fungujuceho nastroja urobili mrtvolu. zacalo to uz takmer pred dvoma rokmi, ked na niektore podnety nereagovali a teraz uz vobec nic. je to velke minus pre sucasne vedenie mesta a starostu
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania