Ulica Kollárova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin Ješko 21. januára 2020

Chcem sa opýtať na koko je bezpečná táto stavba pretože v piatok 17.01.2020 som bol svedkom ako požula táto veža 5 bicyklov!
Je to bezpečné pre môj drahý bicykel a čo sa stane ak sa mi poškodí?

21. január 2020

Micro

Prečo to nebolo v žiadnych novinách a na MTT? 5 poškodených bicyklov je dosť veľká škoda.
22. január 2020

Peter Machata

Aj mňa by zaujímali detaili
22. január 2020

Martin Uhlík

jesko mozno by si tam mohol.dat hlavu, nech ti ju pozuje 😂
22. január 2020

Martin Ješko

Uhlik požulo už pri prvej skúške a požulo aj v piatok pobede!!
22. január 2020

TOP

Micro co malo byt v správach? Ze jesko ľúbi snupat a slopat a potom mu....
22. január 2020

Juraj Fuzák

Teraz si skusme predstavit proces “žutia” 5 bicyklov...
Obcan 1 - vlozi bicykel, veza ho “požuje”, vypluje, nechuti jej, odgrgne si...
Obcan 2 az 5 stojaci v rade za obcanom 1 tento proces sleduju a skusia to tiez. Proces sa opakuje a Ješko to cele s udivom sleduje...
Rada na zaver: Ješko nežuj plesen!
22. január 2020

Martin Ješko

Pán primátor ešte volal na mestskú políciu že prečo hliadka dorazila až za 40 minút a neriešila tento závažný problém!! mestskáči sú už aj opravári bicyklov a bikeveže !

Takže je evidentne nejaký problém v tej veži??
Alebo ste tam už úplne stých uplatkov osproscený?
22. január 2020

Juraj Fuzák

Zlato z akych uplatkov? Ty o nejakych vies? Ides dat trestne oznamenie? Alebo dam ja a uvediem ta ako zdroj?
22. január 2020

Martin Ješko

Fúzak neklam a nezavádzaj ľudí! Odpovedaj na dané otázky!
Poprosím napíšte oficiálne stanovisko!
Nefabuluj tu fantasmagorie Lepšotrnafčanof! !
A poprosím zdržte sa v politbyre invektív na moju osobu!
22. január 2020

Juraj Fuzák

Na ake otazky moj mily? Preco sa to nikde neobjavilo v novinach? Lebo mejnstrim klame a toto vam nepovedja!!!

Ja som sa ta pytal na tie tebou spominane uplatky. Pokial mas nejaku vedomost musis podat trestne oznamenie, inak ho podam ja a teba uvediem ako zdroj. Mozes sa mi kludne ozvat a pojdeme ho podat spolu dobre? Spravime si pri tom selficko.
22. január 2020

Martin Ješko

ok budem ta kontaktovať keď to pôjdem podávať!!
22. január 2020

Juraj Fuzák

Dobre bracho, ale musis to spravit cim skor. Od dnes za tyzden ked mi neposles kopiu, pojdem ja dohodnute?
22. január 2020

Martin Ješko

a že to pár ľudom nevydalo uskladní cajgel to je tiež sranda že ?
22. január 2020

Juraj Fuzák

Bracho je podstatny rozdiel medzi "nevydat" a "pozuvat". Viem mozno pre teba nie, ale ver ze ani tomu bajku to neni jedno ci ho len stroj nevyda alebo pozuje.

Je to technologia, bohuzial ani ta neni dokonala, na zaciatku treba vychytat technicke chyby, ludia sa musia naucit ten system pouzivat a bude to fajn. Ja viem ze ty ako tvor genialny a dokonaly, co chytis do ruky to funguje ale bohuzial nie vsetko a vsetci sme taky.

PS: nezabudni na to trestne, ja uz to mam v kalendari. Prosim ta kopiu do 29.01.2020 na: [email protected] Bud prosim tej lasky a podaj to.
22. január 2020

TOP

Jesko kedze mas podla tvojho prispevku informacie o uplatkoch na meste tak som kontaktoval jedneho mojho znameho co pracuje ako novinar tak ked mas viac informacii mozes ich zverejnit aj cez media.
22. január 2020

5ulo

takže tento podnet je o tom, ako veža NEVYDALA bicykel, alebo o tom, ako ho ZNIČILA?
22. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Tak pani, toto tu nestrpím a diskusiu zamykám.
Admin.
22. január 2020

Martin Ješko

-v piatok boli vo veži poškodené 4 bicykle pri uskladnení
-v sobotu nevydala veža bicykel
poškodený si majú dať opraviť škodu a niekto z vedenia stanice im navrhol preplatenie škody!?
Toto Sú fakty!
a Pýtam sa stačí toto?
a chcem odpoveď od kompetentných a nie od mestských Trolov!
03. február 2020

Peter

ako je to teda s tou vezou? Uz sa celkom oteplilo, je bezpecne tam nechat bicykel alebo nie?
03. február 2020

Micro

Treba porovnať pomer bicyklov vo veži a mimo nej. Stále ich veľa zostáva pod neďalekým prístreškom, aj keď je veža skoro zadarmo.
07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prikladáme zabudnutú odpoveď k tomuto podnetu od správcu cykloveže:

Čo sa týka toho podnetu, tak ten nie je úplne pravdivý. Je pravda, že zakladací systém veže vtedy mierne poškodil koleso na jednom bicykli, ktoré bolo následne opravené na náklady Mesta Trnava servisným technikom bikesharingových bicyklov. Nie je však pravda, že veža „požula“ 5 bicyklov a ani priložená fotka nie je reálna.

Čo sa týka možného poškodenia, nie je to samozrejme úplne vylúčiteľné, nakoľko môže prísť k zlyhaniu techniky. Taktiež môže byť do veže uložený bicykel s neštandardnými prvkami ako napríklad stojan z motocykla blokujúci otáčanie pedálov, roztrhnutá retiazka blokujúca otáčanie kolesa, trčiaci drôt z blatníka, ktorý zabráni správnemu uloženiu alebo niečo úplne iné. Prípadne môže prísť aj k chybnému založeniu bicykla zo strany používateľa, kedy neuloží obe kolesá do vodiaceho žľabu. Všetky menované chyby sa nám pri prevádzke cykloveže udiali, našťastie pri nich k poškodeniu bicykla neprišlo.
V prípade, že by naozaj prišlo k poškodeniu bicykla a chyba by bola na strane prevádzkovateľa, čiže Mesta Trnava, vieme zabezpečiť opravu bicykla, prípadne z poistného plnenia preplatiť sumu za opravu. Štandardne však cykloveža funguje bez akýchkoľvek problémov, o čom svedčí aj 1900 uskladnených a vydaných bicyklov v mesiaci júl 2021.

Odbor dopravy

Diskusia

Diskusia k tomuto podnetu bola uzatvorená.