Ulica Jiráskova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Pri Jiraskovej 33, zo strany od ihriska, nesvieti dlhsiu dobu lampa.

22. január 2020

Táňa Vavrová

Ak dovolite, menší tip. K najrýchlejšiemu odstráneniu nefunkčného osvetlenia treba volať 24h dispečing a nadiktovat číslo, nalepené na lampe . Problem vyriešia naozaj promptne 🙂https://www.trnava.sk/sk/zivotna-situacia/poruchy-osvetlenia
22. január 2020

Dana

Dakujem. Slo to rychlo aj cez OPS. 😊 Hned dnes rano tu boli pani s plosinou a uz lampa svieti. 👍
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
porucha bola odstránená 22.1.2020.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania