Ulica Nerudova-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
B.G. 27. januára 2020

Prosím zverejniť situáciu zo spracovanej dokumentácie pre územné rozhodnutie na nové parkovisko Nerudova ulica 12-13, pri ktorom je potrebná aj zmena ÚP aby sme sa mohli oboznámiť ako je navrhnuté umiestnenie..

27. január 2020

Matúš G

Nech sa páči.
27. január 2020

B.G.

Výkres štúdia.05/2018 Je to naozaj výkres situácie umiestnenia stavby teraz odovzdanej dokumentácie pre územné rozhodnutie o ktorých informoval primátor a poslankyňa Vavrová ?
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prílohe posielam požadovanú situáciu z projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie ,,Parkovisko Nerudova ulica 12-13“.

Odbor investičnej výstavby
08. február 2020

B.G.

Ďakujem za zverejnenie situácie.Kedy sa bude prerokovávať zmena územného plánu ?
14. február 2020

Linči@nska

počíta sa tu zároveň aj s revitalizáciou vnútroblokov? Alebo spraví sa parkovisko a potom budeme riešiť zvyšok? Kde vlastne sa plánujú a kedy vystavať parkoviská? ďakujem za odpoveď.
27. február 2020

B.G.

Základné informácie k príprave revitalizáciei nájdete na
https://www.trnava.sk/sk/aktualita/obyvatelia-obytneho-suboru-na-ulici-generala-goliana-sa-mozu-v-dotazniku-vyjadrit-ako-si-predstavuju-revitalizaciu-vnutroblokov-v-tejto-lokalite-1
Výsledky z dotazníkového prieskumu ešte nie sú zverejnené (aj keď dotazníkov nebolo veľa - ak bola správna infomácia na FB tak okolo 130). Ani aké bude zadanie.
Škoda, že tabule VMČ sa nevyužívajú na zverejnenie toho čo sa týka primárne MČ. Takže aj mapa dvorov bol daná preč namiesto toho aby tam pribudla informácia kedy sa bude pokračovať a kedy budú môcť obyvatelia vyjadriť svoje názory v rámci participácie. Takto vie o tom len málo obyvateľov.
07. január 2021

Linči@nska

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by nebolo vhodnejšie navrhnúť šíkmé parkovanie, aby sa dalo lahšie vycúvať a manévrovať s autami.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania