Ulica Tehelná-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 02. februára 2020

Neporiadok a burina okolo polopodzemných smetných nádob.

20. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita bola vyčistená.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
Kedy? najbližšie dni

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania