Olympijská ulica-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poškodená strecha zastávky!

27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená strecha autobusového prístrešku bola odstránená a okolie vyčistené. Momentálne prebieha verejné obstarávanie na dodávateľa tejto služby. Po podpísaní zmluvy bude tento autobusový prístrešok opravený.

Ďakujeme za pochopenie.
Kto? odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? vyriešené

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.