Trstínska cesta-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adriana 05. februára 2020

Nastavenie semafora v smere zo Srobarovej na Trstinsku povazujem za zivot ohrozujuce,kedze maju zelenu odbocujuce auta ci motorky, aj chodci prechadzajuci od cukrovaru smerom na Merkur. Nezdriedka sa stava, ze odbocujuce auta ci motorky ohrozuju prechadzajucich chodcov, ktori maju tiez zelenu - osobne sa mi to stalo v sobotu, ked som vstupila na zelenu do vozovky a v tej sekunde cca 30cm odo mna prefrcal vo velkej rychlosti motorkar.Uvedomujem si, ze ma pri odbocovani davat prednost a v pripade nehody by bol on na vine,ale po strete s nim, ak by som neuskocila ako v sobotu,by mi to bolo uz asi figu platne.Pan na bicykli vedla takmer spadol. Nie raz sa tam deju podobne situacie,aj mne osobne, a to tadial chodim zriedka. Zaujimalo by ma preto, ci nie je mozne semafor nastavit inak.Dakujem.

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania