Ulica Spartakovská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Miroslav 06. februára 2020

Prosím Vás, pravidelne keď fúka vietor, nemyslím tým len silný vietor posledných dní ale aj oveľa slabší....nadvihuje plechové vlnovky na stánkoch mestského trhoviska, trieska to celú noc, celý deň a nikto sa tým nezaoberá, nemyslím len mesto ale aj ostatní obyvatelia obytných domov rezignovali, prosím o odstránenie, nie je to len jeden stánok, avšak stánok najbližšie k obytnemu domu Spartakovská 2 tak ten je smrt

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Situáciu už dlhodobo riešime – v rámci našich personálnych aj technických možností, na komplexnú rekonštrukciu trhoviska však nie sú dostatočné finančné prostriedky. Stánky na trhovisku sú zastaralé, niektoré sme vyradili už minulý rok. Projekt na nové stánky máme, cena za 1 kus je podľa CP 1.350 €. V prípade, že sa nám podarí získať dostatočné finančné prostriedky na rekonštrukciu trhoviska, problém bude definitívne vyriešený.

Pekný deň

Mestský zimný štadión

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania