Ulica Strelecká-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Vlado Blazek 06. februára 2020

Individua vysedavajuce na lavicke pod stromom v Ružovom Parku zrejme najradsej hadzu odpadky na zem.vsade prazdne flaše.Takto to bohuzial vyzera na viacerych miestach v parku :/

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita bola vyčistená.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania