Ulica Jiráskova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
:-( 13. februára 2020

Dobrý deň, chcem sa spýtať, čo viedlo firmu, spoločnosť takto "doháňať" ihrisko. Všade kruhy, len pri jednom prvku obdĺžnik ako "štrkové kúpalisko" Nemohol kruh kruhom zostať? O rok to bude viac štrkovisko ako ihrisko.

14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pri hlavnej ročnej kontrole tohto detského ihriska boli zistené nedostatky a preto sme pristúpili v dnešných dňoch k ich odstráneniu.

Pod pružinovými hojdačkami bola navrhnutá ako dopadová plocha trvale trávnatý povrch. Nakoľko pod týmito hernými prvkami nebolo možné udržať trvale trávnatý povrch, pristúpili sme k výmene typu povrchu dopadovej plochy. Tvar a veľkosť je daná pre jednotlivé herné prvky osobitne, podľa ich katalógových prvkov a je v súlade s STN EN 1176 a 1177.

Ďakujeme za pochopenie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
14. február 2020

:-(

Takže doteraz nebolo ihrisko v súlade s predpismi? Trávu vymenil štrk už v minulosti. Čím ďalej sa ten štrk len rozširuje. Z kruhov sa robia obdĺžniky. Je to dosť nevkusné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania