Ulica Koniarekova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
zuzana 14. februára 2020

Prosím o zabezpečenie opravy príjazdovej cesty.

Ďakujem.
Zuzana.

27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
z uvedenej snímky nie je jasné, o ktorú komunikáciu sa jedná, budeme musieť preveriť a potom znova odpovieme.Ďakujeme za pochopenie

Odbor dopravy a komunálnych služieb
27. február 2020

zuzana

Dobrý deň,

zo snímky to nie je jasné, ale dľa mapky je. Daný výtlk je presne pred vchodom do bytového domu na Koniarekovej 4 v Trnave viď priložená snímka.
28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu sme zaradili do programu realizácií na mesiac marec-apríl.
Kto? CSTT
Kedy? viď odpoveď

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.