Na hlinách-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
MZ 16. februára 2020

Blizko vchodu Na hlinach 39 je uz niekolko rokov nefungujuci kanalizacny poklop - rozmerovo nepasuje (stvorec) a preto sa neda kanal dobre uzavriet. Niekedy je strbina len 2-3 cm, no nie raz som videla kanal nebezpecne odokryty aj na 10 cm, co je uz medzera, do ktorej sa zmesti detska noha.Deti po kanali chodia (nielen) a poklop sa nebezpecne v uhlopriecke preklapa smerom dovnutra kanala. Prosim o vymenu!

15. máj 2020

MZ

Uz som to sem davala, no podnet ostal nevyrieseny. No niekto velmi sikovno poklop vymenil za iny - no opäť zlej velkosti! Je problem doviezt (dat vyrobit) poklop v spravnej velkosti, ktory zapadne a nebude sa nad kanalovym otvorom posuvat?! Naozaj musi prist k ublizeniu na zdravi? K jednemu takmer doslo vcera, videla som to dieta, ktore na poklop skocilo, na vlastne oci. Aj to nasledovne vydesenie dietata aj rodica. Kompetentni, uz s tym robte nieco, trva to roky!
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania