Zhoreny kos na odpadky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Plastovy odpadkovy kos pri chodniku zhoreny do nepoznania

08. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Odpadkový kôš bude vymenený za nový.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
14. apríl 2014

kamilo

nemal som fotak, ale kos je uz vymeneny, diky
27. apríl 2014

Flego

vybavené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania