Zelenečská ulica-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobry vecer
Chcel by som upozornit na obrovsky neporidok pozdlz celej Zeleneckej ul.
Dakujem
Dusan

22. február 2020

Marcel Žemla

Celá ulica pokrytá odpadkami.
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita bola vyčistená.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
Kedy? vyriešené

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
25. február 2020

Dusan

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania