Ulica Vladimíra Clementisa-značka na ceste -neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

nevhodne umiestnena zlta ciara,ubrala2-3parkovacie miesta

09. marec 2020

erik

preco nerieseny?
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania