Ulica Bedřicha Smetanu-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 23. februára 2020

Pekný deň prajem. V parku sa nachádza lavička, ktorá je poškodená. Lavičke chýba operadlo. Žiadam o opravu. Ďakujem.
Foto prikladám.

25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, momentálne prebieha verejné obstarávanie na dodávateľa týchto služieb. Po jeho skončení bude predmetná lavička opravená.
Ďakujeme za pochopenie.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? najbližšie dni

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, spolupracujúca firma obnovila lavičku.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania