Ulica Ľudmily Podjavorinskej-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Stary nabytok vyhodeny pri smetiakoch.

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania