Ulica Botanická-zviera-deratizácia

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol28 23. februára 2020

Na Botanickej ul. pred vchodom č. 25 resp. na stojanisku košov č.365 sa pohybujú potkany (dobre živený). Odporúčal by som mestu spraviť nejakú deratizaciu alebo nasadiť nejakú otravu.

02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situácia bola osobne preverená odborníkom na deratizáciu, diery na zeleni neboli objavené. Ďakujeme za pochopenie

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania