Ulica Limbová-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Zuzana 24. februára 2020

Dobrý deň,
na Limbovej 3 je pred školou poškodené dopravné zrkadlo po dnešnej veternej noci (24.2.2020). Prosím o jeho opravenie. Ďakujem.

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
25. júl 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.