Ulica Šafárikova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol28 02. marca 2020

Pekný deň. Na Šafarikovej ul. (pri spol. Fortuna) sa nachádza niekoľko výtlkov, ktoré by bolo vhodné opraviť. Ďakujem.

24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu poruchy sme zaradili do programu realizácií na mesiac apríl-máj 2020.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? najbližšie mesiace

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania