Na hlinách-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prepadnutý chodník.

24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu poruchy sme zaradili do programu realizácií na mesiac apríl-máj 2020.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? najbližšie mesiace

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania