Ulica Bučianska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

upchany odvod vody

08. marec 2020

begus

Ulica Hlboká-cesta-neodhrnutá

Ktorý profesionál to projektoval? Je tu potopa cca 20m okolo priechodu vždy keď naprší. Dá sa s tým niečo robiť? Križovatka Bučianska-Špačinská
08. marec 2020

Palo

Ulica Bučianska-kanalizácia-upchatá

Pekný deň prajem. Bolo by vhodné spriechodniť kanalizáciu, ktorá sa nachádza v okolí aby sa dalo prejsť aj cez prechod. Ďakujem
09. marec 2020

5ulo

Ulica Bučianska-kanalizácia-upchatá

Po poslednom dazdi bol na prechode hotovy ocean, ktory sa dal obist az niekolko metrov pred alebo za priechodom pre chodcov. Asi je tam upchata kanalizacia. Foto som nestihol urobit, tak prikladam kolaz zobrazujuci velkost mlaky po dazdi..
10. marec 2020

Micro

Je to odovzdané? Aj stým semaforom v cyklochodníku?
11. marec 2020

TOP

Toto sa stalo aj po prerabke Srobarovej, po silnom dazdi sa vyplavilo bahno kedze este trava neni dostatocne zarastena.
24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zabezpečíme monitoring vpustu a následne bude možné určiť aj rozsah vyčistenia, resp. nutnosť opravy alebo výmeny.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? najbližšie dni

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania