Ulica M. Schneidra Trnavského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol28 08. marca 2020

Pekný deň prajem.
Na rohu budovy, ul. M. S. Trnavského sa nachádzajú psie exkrementy. Nie pekná vizitka mesta. Žiadam o odpratanie. Ďakujem.

10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ulica M.Sch. Trnavského bola vyčistená 9.3.2020.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? vyriešené

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania