Ulica Spartakovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dohodobo dostavene auto bez TK a EK. Prosim rieist. Blokuje parkovacie miesto.

10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 9.3.2020 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili,
že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na
vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z.
o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa
s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania