Kamenná cesta-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Vlado Blazek 09. marca 2020

V Kamenači - za verejným WC, bolo by fajn toto normalne poriadne zakryt skôr, než tam spadne nejake male dieťa.

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet na chýbajúci kanalizačný poklop sme poslali Trnavskej vodárenskej spoločnosti. O vybavení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.