Starohájska ulica-detské ihrisko-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Veronika 11. marca 2020

Prosim vas kedy date lanovku do prevadzky? Velmi tam chýba.

18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nakoľko bolo potrebné upraviť svah a dopadovú plochu, lanovka bola demontovaná.
Ďakujeme za pochopenie

Odbor dopravy a komunálnych služieb
11. jún 2020

Zuzana

Podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania