Kamenná cesta-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné pozemky ako aj inžinierska stavba nie je mestská, preto sme listom vyzvali vlastníka stavby a pozemkov, aby šachtu zabezpečili poklopom.

Odbor územného rozvoja a koncepcií

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.