Ulica Tehelná-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Samuel 15. marca 2020

Zle osadený stĺpik+poškodená dlažba

07. apríl 2020

Dušan Kováč

Ulica Tehelná-chodník-poškodená dlažba

Stĺpik pre blokovanie vjazdu vozidiel je opäť poškodený.
27. apríl 2020

Dušan Kováč

Stĺpik opravený.
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania