Ulica Hospodárska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marek 15. marca 2020

Dobry den,

Ul. Hospodarska 9 - takmer pred vchodom do bytovky.

Mohol by sa prosim tento strom trosku orezat? Brani v sireni sa svetla z poulicneho osvetlenia. Je to priamo na krizovatke s pristupovou cestou a parkoviskom a vecer je to tam slabo osvetlene.
Pri druhej foto je vidno, ako je cela lampa schovana za stromom.

Dakujeme za preverenie.
S pozdravom.

25. marec 2020

Marek

Dobry den,

chcem aktualizovat status stromceka, prave ho pani v oranzovych vestach s motorovou pilou vyrezali nakomplet. (Ti pani tu robia vyrub viacerych stromov).

Dakujem.
S pozdravom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania