Cyklochodník na Zelenečskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 15. apríla 2014

Po 5 rokoch by si cyklochodník na niektorých miestach zaslúžil opravu. O prasklinách ani nehovorím, tych je cca 30.

15. apríl 2014

Los

Ten chodník stál 9 miliónov korún a nevydržal nič. Zvlásť keď uvážime, že po ňom jazdia len bicykle. Ostuda.
15. apríl 2014

Flego

Práve aj ja pozerám ako je to možné? Nie sú v zmluve nejaké záručné opravy?
16. apríl 2014

Matúš G

Ono to je take typické "trnavské - slovenské - .... " , že sa niečo postavý a každý si asi myslí že to vydrží večne. Asi je veľký probém na úradoch raz za pol roka (na jar a na jeseň) alebo rok si prejsť Trnavu a riešiť takéto a podobné veci.
29. apríl 2014

Marian

A to sa ospevovalo,ked sa spravil cyklistický chodník na Linčianskej ale narychlo .
01. júl 2014

Kto ?

Nemusel byt cerveny, stacili by piktogramy. Mohol byt kvalitnejsi. Uz ked sa na neho tolko cakalo.
01. júl 2014

Kto ?

Nemusel byt cerveny, stacili by piktogramy. Mohol byt kvalitnejsi. Uz ked sa na neho tolko cakalo.
28. júl 2014

Matúš G

Som rád, že sa začalo s opravami cyklochodníka. Dufám, že budú pokračovať!
06. august 2014

Matúš G

06. august 2014

Marian

Ked to bude takto pokracovat mozno to stihnu za 5r.Ved to bolo dva tyzdne tieto dve diery.
09. august 2014

Matúš G

14. august 2014

Matúš G

20. august 2014

Matúš G

Už im toho veľa nezostalo :-)
07. september 2014

Matúš G

Opravili tie najväčšie rozbité miesta za čo ďakujem, ale neviem či hodnotiť podnet ako vyriešený. Keby opravili ešte tie veľké praskliny čo sú na obrazkoch č.8 a 13 bolo by to v poriadku. Čo s tým?
23. október 2014

Matúš G

Pribudli takéto pekné piktogramy. Foto z 11.10.2014.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania