Zelenečská ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Romanko Cihlička 19. marca 2020

Na Kruhovom Objazdu Zelenečská Ulica Oproti Vstupu na Záhradky sa nachádza veľký výtlk smerom na Mikovíniho Ulicu...

21. marec 2020

Marian

To som sa pytal primatora,ked sa robila cesta Mikoviniho a ze to sa nebude opravovat.
24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu sme zaradili do plánu realizácií na mesiac apríl-jún 2020.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? najbližšie mesiace

Odbor dopravy a komunálnych služieb
16. september 2020

Romanko Cihlička

Je polovička septembra a stále sa nič nedeje plánujú to do konca roka opraviť??
18. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podľa dostupných informácií má Správa a údržba ciest TTSK v pláne realizácií rekonštrukcií na rok 2020 aj uvedenú okružnú križovatku. Daný úsek patrí do majetku TTSK, na základe toho Mesto Trnava nebude realizovať opravu výtlku. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave
20. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
04. október 2020

Romanko Cihlička

A plánuje ju niekto opravovať komu to patrí viete mi povedať komu to patrí??
04. október 2020

Matúš G

Roman sak si dostal odpoveď od mesta, patrí to TTSK. Pre OPS je to iný subjekt.
Aj tu v článku sa to na konci spomína:
https://www.trnavskyhlas.sk/c/29294-mesto-trnava-prispeje-krajskym-cestarom-na-opravu-cesty-pri-zos-ke.htm
Tu si vieš pozrieť kto je vlastníkom cesty a správcom:
https://ismcs.cdb.sk/portal/mapviewer/
23. november 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania