Ulica Ustianska-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
jano 19. marca 2020

Výtlk.

02. máj 2020

jano

Tak som ho aj odfotil je dosť hlboký
21. máj 2020

Slavomir

Zvacsujuci sa vytlk
08. jún 2020

Tomo

Tento vytlk bol uz nahlaseny v marci, doteraz nerieseny! Vzhladom na to, ze ide o ulicu dost frekventovanu, bolo by vhodne sa riesenim aj zaoberat!!!
17. jún 2020

jano

Hotovo. Tuším už v piatok. 👏
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania