Neporiadok okolo smetného koša aj po návšteve pracovníkov ASA

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Perseverance 17. apríla 2014

Už minimálne týždeň ostáva neporiadok okolo smetného koša aj po návšteve pracovníkov ASA vo štvrtok 10.4.2014, kedy pozbierali pár odpadkov v okolí (asi takým vlažným tempom, že palicami napichli jeden papierik za minútu) ale tento preplnený smetný kôš nechali tak.

17. apríl 2014

pepo

Nič prekvapujúce. Veď ASA tu nie je pre čistotu ale pre bordel a špinu. Aké vedenie mesta taký TT-KOMFORT a ASA. Družba už kosená, čistí sa Prednádražie ako obyčajne nič.
23. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet a upozornenie.
V tomto prípade nešlo o pracovníkov .A.S.A. Trnava. Nečistoty budú odstránené.


Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. jún 2014

Matúš G

Kôš je plný. Treba asi častejšie vysýpať.
28. august 2014

Matúš G

Kôš bol plný asi z 1/3 takže v poriadku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania