Ulica Juraja Slottu-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomas 19. marca 2020

Vrak bez STK a EK, TT 787 FU.

09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo bolo na základe intervencie mestskej polície odstránené z verejného priestranstva.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania