Ulica Koniarekova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

neporiadok po bezdomovcoch

10. apríl 2020

Zuzana

teraz sa takýto neporiadok asi horšie rieši, možno by stačilo vyzvať obyvateľov stanu za týmto neporiadkom aby si po sebe upratali 😊
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Mesto Trnava
07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita bola vyčistená.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania