Ulica B. S. Timravy-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Zdenko 01. apríla 2020

V sobotu 28.3.2020 sa zberali haluze na Podjavorinskej.Na tieto sa zabudlo.Poprosím odpratať.

19. máj 2020

Zdenko

Včera, 18.5.2020 bola haluzina odvezená.
20. máj 2020

Zdenko

Ano,odviezli to,ale poškodili cestu pri nakládke.Píšem o tom v dalšom odkaze .
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania