Pri kalvárii-socha, pamätník-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poškodený podstavec sochy sv. Vendelína - asi sprejom.

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

Podstavec bol vyčistený a zároveň bola vykonaná celková údržba pamiatky.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.