Ulica Strelecká-neporiadok-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
fidelis 22. apríla 2020

Už dlhšiu dobu je v Ružovom parku velký neporiadok,ktorý tam robí tá istá skupina bezdomovcov.Bordel je pri každej lavičke,aj v kúte za Kalokagatiou.V Trnávke je dlho aj nákupný vozík

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na príslušný odbor na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Mesto Trnava
06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lokalita bola vyčistená.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania