Poštová ulica-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jana 23. apríla 2020

Každoročne ste strihali živý plot aj kríky pod oknami. Za posledné roky kríky pod oknami NIE, aj keď sme na to upozorňovali. Pracovníci hovorili, že to urobia.
A nič. Včera kosili celé sídlisko, prosili sme o ODVOZ DREVÍN ( viď foto ) - NEODVIEZLI !!! Dá sa s tým niečo robiť? Ďakujem !

28. jún 2020

Jana

Prečo sa podnet nerieši? Nedostala som žiadnu odpoveď, teraz sú staré dreviny pri kontajneri na oblečenie, boli by sme radi keby ste ich odviezli.
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Každoročne sa vykonáva rez živých plotov ale nižšie podľa fotky vidieť, že sa jedná o voľne rastúce kry a nie živý plot. Ak by zamestnanci spracovateľskej firmy rezali kry, určite by si to odviezli nakoľko nemôžu nechať konáre na ploche. Upozorňujeme občanov aby si svojpomocne nerezali kry a nenechávali konáre na trávnikoch alebo pri stojiskách. Nie je v možnostiach mesta odvážať konáre na dennej báze.

Referát zelene
22. júl 2020

Jana

Aktuálny stav 22.7.2020. Poštová 22, 24, 26 Trnava, Zátvor
22. júl 2020

Jana

aktuálny stav, neviem či prešli všetky fotky
24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
28. júl 2020

Jana

Pozdravujem, dreviny sú už odstránené, ale pred činžiakom zostalo nepokosené.28.7.2020.
28. júl 2020

Jana

pred činžiakom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania