Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Karaba 23. apríla 2020

Mesiace neodpratané lístie za supermarketom Billa. Problém sa opakuje každoročne.

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na príslušný odbor na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Mesto Trnava
06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lokalita bola vyčistená.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania