Ulica Vladimíra Clementisa-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lubica 23. apríla 2020

Dobry den. Kolko este bude rozkopany chodnik na clementisovej? Uz je pol roka jama prikryta doskami

24. apríl 2020

jozef

Na údržbu v Trnave sa úplne kašle, ukazuje to množstvo nevyriešených podnetov
24. apríl 2020

Hana

Na tráve je neodvezená kopa asfaltu po výkope .
28. apríl 2020

Hana

Na Družbe Clementisovej sa 1x kosilo 17.4 a pokračovalo sa 20.4., ale predzahrádky sa nepokosily, takže ten asfalt nám tam pekne obrastá trávou !
04. máj 2020

kolombo

Asfalt sa tam stále nachádza..
14. máj 2020

Ľubica Horváthová

Dobrý deň, aj v maji 2020 tu mame dosku s trčiacimi 10cm klincami, poroztahovane palety a kusy asfaltu nahádzané pri levanduľovom zahone. Prosím o doriešenie staveniska. Ďakujem
20. máj 2020

Hana

Dnes 20.5. okolo obeda kusy asfaltu konečne odvezené, doska s klincami a palety zostaly.
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na príslušný odbor na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
22. júl 2020

Hana

Vážená samospráva, podnet je už dávno vyriešený, to, že ho preposielate.na príslušný odbor, nás nemusíte informovat, to je vaša povinnosť.
23. júl 2020

jozef

p. Hana presne tak takto komunikujú bez prehľadu a takto to je u väčšiny podnetov , rovnaké odpovede od mesta nič konkrétne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania