Východná ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Patrik Rožnovský 23. apríla 2020

Znečistenie okolo Veternej

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na príslušný odbor na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.