Zelenečská ulica-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ľuboš Indrišek 27. apríla 2020

Zzdravim prosim vas ako cyklista ktory denno denne jazdí po cyklochodniku sa vás chcem spýtať či sa robi udržba cyklo trasy na smer linčinska myslena oblast od lidlu po kruhač konec trnavy v oboch smeroch. Cyklo trasa je zanesena kamienkami a miestami to pride že to nieje cyklochodník ale štrkovisko. Je plánovana nejaka pravidelná udržba ? Ďakujem s pozdravom Indrišek. viď priložena foto nieje aktuálna iba dodatková ak by bolo treba odfotim aktualnu

29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, cyklotrasa na ulici Zelenečská je vo vlastníctve VÚC a správu a údržbu vykonáva Slovenská správa ciest, ktorú sme už s touto požiadavkou oslovili. Podľa ich vyjadrenia majú plánované čistenie na začiatok mesiaca máj. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.