Ulica Spartakovská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Takto to vypadá každé ráno okoli McDonaldd

28. apríl 2020

Tomáš

A každé ráno to zamestnaci McDonalds pekne pozametajú. Okrem toho nad rámec svojich pracovných povinnosti pozametajú aj parkovisko vedľa zimného štadióna až k zastávke MHD Spartakovská a vyprázdnia kamenné smetné koše mestského mobiliáru.
28. apríl 2020

Emil

To nie je o Mc Donalds. To robí jeden človek.
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania