Ulica Mozartova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Silvia 04. mája 2020

Dobrý deň, chcela by som sa prosím spýtať či by sa nedal dať zákaz parkovania pre autá priamo pri vchody - pred vchody bytového domu. Pretože, keď vyjdem z vchodu, bytového domu mi koľkokrát auta zavádzajú vo výhľade nakoľko je tam povolený prejazd autám. Ten prejazd je výborný pre kuriérov, pre sanitky, pre sťahovakov..... Ale prečo tam musia autá nonstop parkovať ( deň - noc ) keď máme parkovisko pred bytovým domom? Nedá sa to parkovanie priamo pred vchodmi bytového domu prosim zrušiť ? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a kladne vybavenie. Budem si to veľmi vážiť.

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania