Ulica Spartakovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrián Mních 06. mája 2020

Dobrý den,
auto s prepadnutou stk a ek viac ako 5 mesiacov (dodávka)
ďakujem

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo
vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme
umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch
a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať
ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania